Górnik Sosnowiec -Zgoda Byczyna 0-2 (0-0)

Zgoda Byczyna Jaworzno w trzeciej kolejce odnosi pierwsze zwycięstwo.

Dziś nasza drużyna udała się na mecz do Sosnowca.

Po dobrym meczu pokonujemy zespół Górnika. W pierwszej połowie Zgoda  miała kilka dogodnych sytuacji których nie wykorzystała. Najlepszą z nich miał Kamil Rudnicki.

W drugiej odsłonie gol dla naszej drużyny pada w 50 minucie na listę strzelców wpisuje się Paweł Kalinowski, trafienie numer dwa zalicza  w 56 minucie po składnej akcji naszych zawodników.

Należy podkreślić że  bramkarz Zgody popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami. W 65 minucie przy stanie 0-2 jego interwencja uchroniła nas przed utratą gola kontaktowego dla gospodarzy.

Pozytywów z tego spotkania jest kilka. Na pewno gra z tyłu na zero. Także to że chwilami potrafiliśmy rozgrywać i utrzymywać się przy  piłce ale tym razem przełożyło się to na zdobycze bramkowe.

Skład Zgody : Nawrocki Krystian, Kuciel Daniel, Siemek Grzegorz, Smreczak Tomasz, Piecka Dariusz (Fitał Marcin 68 min), Radosz Mateusz, Rudnicki Kamil, Malik Mateusz(Szalek Mariusz 82 min ), Przebindowski Łukasz (Przebindowski Damian 80 min ), Czerwiec Ryszard, Kalinowski Paweł.

Bramki: Paweł Kalinowski 0-1 50 minuta, Paweł Kalinowski 0-2 65 minuta.

W sobotę 1 września w Byczynie o godzinie 17:00 zagramy z drużyną Ostoi Żelisławice.