KS Giebło – Zgoda Byczyna Jaworzno 1-3 (1-2)

W sobotę Zgoda udała się na mecz do oddalonego prawie o 70km Giebła.
Nasz przeciwnik to jeden z trzech beniaminków.
Mecz rozpoczął się idealnie dla miejscowych. W12 minucie obejmują prowadzenie po biernej postawie naszych zawodników.
Daleka podróż chyba zbyt mocno uśpila czujności Byczynian. Bramka dla miejscowych spowodowała że nabrali oni wiatru w żagle. Na przebudzenie Zgoda czekała do 40 minuty.Asystę zalicza Łukasz Przebindowski a gola zdobywa Paweł Kalinowski.
Pięć minut później idealnym dograniem popisuje się Ryszard Czerwiec a Łukasz Przebindowski “szczupakiem” pakuje piłkę do siatki przeciwnika.
Takim wynikiem kończy sie pierwsza połowa.

Bramkę numer trzy zdobywa ponownie Łukasz Przebindowski w 48 minucie.

Pomimo okazji które miała jeszcze nasza drużyna wynik meczu już się nie zmienił.

Najważniejsze są trzy punkty. Drużyna z Giebła szczególnie na swoim specyficznym małym Boisku pewnie jeszcze nie raz zapunktuje.

My wywozimy z dalekiego Giebła trzy punkty.

Kolejny mecz zagramy w sobotę 15 września o 16:00 w Byczynie z drużyną rezerw Łazowianki Łazy. Zapraszamy.

skład Zgody: Nawrocki Krystian, Kuciel Daniel, Boś Dariusz, Piecka Dariusz, Smreczak Tomasz, Malik Mateusz (Gajos Damian 80 min.)Szalek Mariusz (Zieliński Jakub 54 min.)Rudnicki Kamil(Ostachowski Szymon 83 min.)Ryszard Czerwiec (Fitał Marcin 46 min.) Przebindowski Łukasz, Kalinowski Paweł.

bramki:1-1 40 minuta Kalinowski Paweł. 1-2 45 minuta Przebindowski Łukasz. 1-3 48 minuta Przebindowski Łukasz.