KS Preczów -Zgoda Byczyna Jaworzno 6-4 (2-2)

W pierwszym ligowym meczu Zgoda przegrała na wyjeździe z drużyną KS Preczów 6-4 (2-2)

Skład Zgody: Antkowiak Daniel, Boś Dariusz, Kuciel Daniel, Fitał Marcin, Piecka Dariusz, Zieliński Marek, Czerwiec Ryszard (Zieliński Jakub 80 min.) Rudnicki Kamil, Sabuda Wojciech(Ostachowski Szymon 80 min.), Kempka Dawid (Malik Mateusz 65 min.) Kalinowski Paweł.

Bramki : Kalinowski Paweł 1-1 22 minuta, Zieliński Marek 1-2 41 minuta,  Ostachowski Szymon 5-3 84 minuta.  Kalinowski Paweł 6-4 90 minuta.

Dziesięć bramek mnóstwo sytuacji bramkowych, dwa karne dla gospodarzy tak wyglądało spotkanie w Preczowie. Już w drugiej minucie tracimy bramkę na 1-0 po złym ustawieniu jednego z obrońców. Do remisu doprowadza w 22 minucie Paweł Kalinowski . Zgoda lepiej operowała piłką efektem był gol Marka Zielińskiego w 41 minucie.

Niestety już w 43 minucie Dariusz Piecka fauluje, jak ocenił sędzia w polu karnym. Preczów wykorzystuje jedenastkę.

Wynikiem 2-2 kończy sie pierwsza połowa

Niestety nasza drużyna od  52 minuty do 62 minuty traci trzy bramki (jedna z rzutu karnego gdzie arbiter dopatrzył się zagrania ręką) Brak koncentracji i indywidualne błędy zaważyły na tym że dobra gra w pierwszej połowie została zaprzepaszczona w ciągu dziesięciu minut.

Do końca spotkania Zgodzie udaje się zdobyć jeszcze dwie bramki, ale miejscowi w końcowym rozrachunku mają ich o dwie więcej.

Nie często zdarza się aby zdobyć 4 gole na wyjeździe i przegrać.

Trzeba również wyciągnąć pozytywne aspekty z tego meczu.

Pozostaje duży niedosyt.

Kolejny mecz w sobotę 25 sierpnia  w Byczynie o godzinie 17:00.  Przeciwnikiem bedzie drużyna CKS Czeladź . Zapraszamy.