MŁODZIK D2 ( MŁODE BYCZKI)WYGRANA W ZAWIERCIU

Dziś  Nasze “Młode Byczki” gościły w Zawierciu. Naszym przeciwnikiem była drużyna Vice Lidera  UKS FOOTBALL ACADEMY ZAWIERCIE.

Do Zawiercia dotarliśmy kilka minut przed meczem… olbrzymie korki spowodowały że podróż na mecz bardzo się wydłużyła.

Na domiar złego już  w pierwszych minutach nasz Zawodnik Eryk Żmuda doznał kontuzji ręki i karetka zabrała go do szpitala 🙁 .

Eryk życzymy szybkiego powrotu do treningów !!!

Dziękujemy Trenerowi Gospodarzy oraz obsłudze medycznej  UKS Zawiercie za udzielone wsparcie.

skład Zgody:

Chechelski Jakub, Skopowski Dawid,Ferenc Gracjan , Knerowicz Wiktor, Dwornicki Filip, Pytel Kamil, Małkus Jędrzej, Odrzywolski Kamil, Korlacki Krzysztof. Żmuda Eryk, Przybyszewski Nikodem, Zelek Oliwier, Pytel Patryk, Wieczorek Szymon ,Krowiak Jakub.

bramki : 0:1 Pytel Kamil 19 minuta,   1-2 Korlacki Krzysztof 21 minuta,  2-3 Knerowicz Wiktor 39 minuta,  3-4 Knerowicz Wiktor 60 minuta.

Gratulację za ambitną postawę naszych chłopców do ostatnich minut spotkania. Dzięki temu w końcowym fragmencie meczu zdobywamy 3 punkty. Tym samym pozycja Lidera naszych Młodych Byczków zostaje utrzymana !!!  🙂

W piątek 24 maja o 17:00 zapraszamy wszystkich na mecz Naszej Drużyny.  Gościmy Zespół  Czarnych Sosnowiec.

trener: Skopowski Jacek