Pierwsza porażka na własnym terenie.

Drużyna Zgody poniosła w tej rundzie  pierwszą porażkę na własnym boisku.

Spadkowicz z ligi okręgowej, drużyna  Niwy Brudzowice pokonała nasz zespół 1-2 (1-0)

Sklad Zgody: Nawrocki Krystian, Boś Dariusz, Kuciel Daniel, Rudnicki Kamil, Koziarz Jakub, Zieliński Marek, Zięba Dawid, Rogalski Mariusz (Sabuda Wojciech 46 min.) Kempka Dawid (Przebindowski Damian 70 min.)Przebindowski Łukasz, Kalinowski Paweł.

Rezerwa: Piecka Dariusz, Antkowiak Daniel.

Zgoda objęła prowadzenie w 20 minucie. Asyste zalicza Marek Zieliński a piłkę w siatce umieszcza  nasz etatowy snajper Paweł Kalinowski.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Tuż po przerwie wyśmienitą sytuację marnuje Wojciech Sabuda który wszedł na boisko od początku drugiej połowy.

Niestety juz w 47 minucie nasz defensor popełnia fatalny błąd i goście zdobywają wyrównującą bramkę.

Drużyna z Brudzowic po strzeleniu bramki zaczęła coraz częściej utrzymywać się przy piłce.Skutkowało to tym że stwarzali  sobie sporo sytuacji.

Trzeba nadmienić że doświadczony zespół gości prezentował bardzo dobry poziom w tym spotkaniu.

Nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji z wypracowanych  akcji, czy po stałym fragmencie, gdzie bliski zdobycia gola był Marek Zieliński.

Decydująca jak potem okazało się  była 60 minuta. Tracimy bramkę na 1-2.

Nie zdołalismy wykorzystać znakomitej sytuacji w jakiej mogliśmy być patrząc na tabelę.

Był to mecz o przysłowiowe sześć punktów.

Indywidualne błędy zadecydowały o przegranej.