Pogrom w Zalasie ! Victoria-Zgoda 0-11

Zgoda Byczyna w dzisiejszym spotkaniu (7 kolejka Chrzanowskiej Klasy A) rozgromiła drużynę Vctorii Zalas aż 11-0.

Miejscowi w pierwszych minutach dwa razy zagrozili bramce Zgody. Na posterunku był jednak dobrze spisujący się w tym meczu Krystian Nawrocki. Należy podkreślić że bramkarz przyjezdnych zapobiegł również zdobciu honorowego gola dla Zalasu, broniąć w drugiej połowie rzut karny.

Mecz z upływem minut coraz bardziej stawał się jednostronnym widowiskiem. Dominacja zawodników z Byczyny przełożyła się na ilość bramek.

Victoria Zalas- Zgoda Byczyna Jaworzno 0-11(0-5)
Bramki: Zielinski M.x2, Kempka D.x2, Jaromin P.x2, Bos D.x2, Bartyzel K., Ostachowski S., Zieba D.

Sklad: Nawrocki K., Piecka D., Jaromin T., Siewniak S., Zieliński M., Kempka D., Boś D.(65′ Bartyzel K.), Zięba D., Jaromin S.(46′ Ostachowski S.), Jaromin P., Przebindowski Ł.

Kolejne spotkanie w niedzielę 22 września o 16:00.
Do Byczyny przyjedzie zespół Zagórzanki Zagórze.