Porażka w fatalnym stylu ! Błękitni – Zgoda 5-1 (2-0)

Mecz z Sarnowem powinien jak najszybciej przejść do historii  ale wnioski musi wyciągnąć każdy.

Drużyna która chce grać o konkretne cele nie może przegrywać w takim stylu.

Po ostatniej wygranej z Górnikiem Sosnowiec 6-0 chyba zbyt mocno wszyscy uwierzyli w swoje umiejętności.

Środowe spotkanie idealnie rozpoczęli gospodarze. Już w 2 minucie tracimy gola po ewidentnym błędzie naszych defensorów, którzy próbowali łapać rywali na spalonym.

Szybko stracona bramka podcięła skrzydła naszym zawodnikom. Wykorzystali to gospodarze bo już w 13 minucie po kolejnym naszym błędzie aplikują nam drugą bramkę.

Nic nie wychodziło nam w tym spotkaniu, ale w pierwszej połowie mieliśmy szanse aby doprowadzić nawet do remisu. W 31 minucie Marek Zieliński mocnym strzałem ostemplował poprzeczkę miejscowych. Ponownie w 37 minucie ten sam zawodnik po rzucie wolnym trafia w słupek.

Wszyscy znają powiedzenie że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak też się stało na początku drugiej połowy.

Sytuacja jak z poprzedniej kolejki w meczu z Górnikiem Sosnowiec kiedy już na początku drugiej odsłony strzeliliśmy trzecią bramkę. Tym razem jednak to my dostajemy gola na 3-0 i staje się jasne że o dobry wynik w tym meczu będzie bardzo ciężko.

W 60 minucie Paweł Kalinowski strzela kontaktowego gola na 3-1.

Nie potrafimy iść  za ciosem i cztery minuty później w fatalnym stylu tracimy bramkę na 4-1.

Kilka minut później znów piłka trafia w poprzeczkę  miejscowych po strzale Kalinowskiego.

Natomiast  w 80 minucie gospodarze zaliczają kolejne celne trafienie i mecz kończy się wynikiem 5-1.

Nic nie tłumaczy takiej porażki, bez względu na wymuszone zmiany w składzie ( brak kilku podstawowych zawodników) taki wynik nie powinien się przydarzyć.

skład Zgody: Antkowiak Daniel, Boś Dariusz, Kuciel Daniel, Rudnicki Kamil, Siemek Grzegorz, Przebindowski Łukasz, Koziarz Jakub (Przebindowski Damian 85 min) Aleksandrów Mateusz, (Kempka Łukasz 70 min.) Rogalski Mariusz (Kempka Dawid 50 min.) Zieliński Marek, Kalinowski Paweł.

W sobotę 2 września o godzinie 17:00 Zgoda zagra w Byczynie mecz z zespołem MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)