Seniorzy – po derbach wracamy na pozycję lidera

Jaworznickie derby przeszły do historii. W sobotę na stadionie przy Makowej 1 LKS Zgoda Byczyna zmierzyła się z LKS-em Ciężkowianka Jaworzno. Po zaciętej walce zdobywamy trzy punkty i wracamy na pozycję lidera A Klasy grupa: Chrzanów.

Żeby na koniec rundy jesiennej byczynianie wrócili na pozycję lidera, trzeba było wygrać spotkanie, a pozostałe mecze musiały wypaść po myśli Zgody. Tak też się stało i jesteśmy mistrzami rundy jesiennej. Pierwszą połowę wygraliśmy 3:1. A bramki dla Zgody strzelali: Kalinowski, Zieliński oraz Przebindowski. W drugiej połowie, choć mieliśmy trochę sytuacji, to Ciężkowianka również napierała. Zwłaszcza dramatyczna końcówka meczu przyniosła drugiego gola przeciwnikom.

LKS Zgoda Byczyna – LKS Ciężkowianka Jaworzno 3:2 (3:1)