Liga okręgowa, grupa: Chrzanów

Liga okręgowa, grupa: Chrzanów

ODWIEDŹ SKARB KIBICA

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Chrzanów
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Białka 15 38 12 2 1 41-9 6 1 0 18-4 6 1 1 23-5            
2.  Niwa Nowa Wieś 15 35 11 2 2 31-10 4 1 2 17-6 7 1 0 14-4 1 3 1 0 0 1-0
3.  Hejnał Kęty 15 35 11 2 2 44-15 5 2 1 27-8 6 0 1 17-7 1 0 0 0 1 0-1
4.  Nadwiślanin Gromiec 16 34 11 1 4 36-16 6 1 1 18-6 5 0 3 18-10            
5.  Brzezina Osiek 16 31 9 4 3 29-9 5 1 2 14-2 4 3 1 15-7            
6.  Sokół Przytkowice 16 26 7 5 4 24-23 4 3 1 15-9 3 2 3 9-14            
7.  Babia Góra Sucha Beskidzka 15 25 7 4 4 30-17 4 1 2 16-5 3 3 2 14-12            
8.  LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 15 24 7 3 5 32-27 4 2 2 20-9 3 1 3 12-18            
9.  LKS Żarki 16 19 5 4 7 26-29 2 1 5 15-19 3 3 2 11-10            
10.  Zgoda Byczyna (Jaworzno) 16 17 5 2 9 21-34 2 0 6 10-24 3 2 3 11-10 1 3 1 0 0 1-0
11.  MKS Libiąż 16 17 5 2 9 21-27 3 0 5 8-12 2 2 4 13-15 1 0 0 0 1 0-1
12.  Halniak Maków Podhalański 16 16 4 4 8 17-34 3 2 3 10-10 1 2 5 7-24            
13.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 15 4 3 8 24-23 3 2 3 15-9 1 1 5 9-14            
14.  Zatorzanka Zator 15 13 4 1 10 18-36 2 1 4 7-15 2 0 6 11-21            
15.  Victoria 1918 Jaworzno 12 10 3 1 8 19-25 1 1 4 8-13 2 0 4 11-12            
16.  Sosnowianka Stanisław Dolny 15 7 2 1 12 19-63 1 1 6 15-31 1 0 6 4-32            
17.  Garbarz Zembrzyce 14 4 1 1 12 12-47 1 1 5 9-20 0 0 7 3-27            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17 
 1  Tempo Białka        3-0  2-0        3-0  2-0  2-2  4-1  2-1           
 2  Niwa Nowa Wieś 1-1         2-0    6-1    4-0  0-1            0-2  4-1   
 3  Hejnał Kęty   0-1         3-3  1-1  4-1            2-1  3-1    9-0  5-0 
 4  Nadwiślanin Gromiec     0-1       2-0    2-2  4-0    3-2  2-1  4-0  1-0         
 5  Brzezina Osiek 2-0  0-1           0-1      0-0          2-0  1-0  3-0  6-0 
 6  Sokół Przytkowice 0-2      2-1           2-2  3-1  1-1  2-1  1-1      4-0     
 7  Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2  1-2      1-1  2-0                   2-0    7-0  3-0 
 8  LKS Gorzów (k. Oświęcimia)     2-3    0-0    2-3         1-0  1-1  5-0  5-1  4-1       
 9  LKS Żarki     1-2  2-4      2-4  3-4       1-2  2-0  0-0  4-3         
 10  Zgoda Byczyna (Jaworzno)   0-2  0-5    1-6    0-3               0-3  5-3    0-1  4-1 
 11  MKS Libiąż   1-3  0-4    0-1    1-0      0-1       4-1  1-0  1-2       
 12  Halniak Maków Podhalański   1-3  1-2    0-3    0-0      2-0         1-1  2-1      3-0 
 13  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2  1-1      0-1  2-0  1-1                 2-3    5-1  3-0* 
 14  Zatorzanka Zator 0-5  0-1    1-3    1-1      0-2               2-1    3-2 
 15  Victoria 1918 Jaworzno       1-2        0-3  2-2  0-3  0-3  5-0              
 16  Sosnowianka Stanisław Dolny 0-5      0-6    1-3    2-3  2-2    2-4  3-4      5-4        
 17  Garbarz Zembrzyce 1-6      0-2    1-2      1-3    2-2        0-4  4-1