Trampkarze Zgody remisują z Kamieniem

W sobotę 17 października trampkarze Zgody Byczyna rozegrali ciekawe spotkanie ze Startem Kamień. Na boisku w Byczynie padł remis 4:4.

Wszystko zaczęło się już w 6. minucie spotkania, kiedy to Kamil Odrzywolski pokonał jako pierwszy bramkarza drużyny przeciwnej. Do końca pierwszej połowy drużyna prowadzona przez Jacka Skopowskiego nie ustrzegła się błędów i do przerwy straciła dwie bramki.

Początek drugiej połowy również nie należał do najłatwiejszych. Zgoda straciła trzeciego gola. Dopiero bramka w 65. minucie zdobyta przez Dawida Skopowskiego pozwoliła na wyrównanie gry na boisku. Gospodarze jeszcze tracą jednego gola, ale w ostateczności zaczynają odrabiać stratę. W 73. minucie Wiktor Kędziora strzela na 3:4, a wynik spotkania w 77. minucie ustala Marcin Korlacki

LKS Zgoda Byczyna – Start Kamień 4:4 (1:2)