Udany Pierwszy mecz rundy wiosennej

💥💥💥Wygrywamy dzisiejsze emocjonujące spotkanie 4-2💥💥💥
Pierwszy mecz rudny wiosennej za nami. W sobotnie popołudnie przy pięknej wiosennej pogodzie rozegrany został mecz LKS Zgoda Byczyna – Hejnał Kęty.
Przed meczem młodzi piłkarze z Naszego klubu wprowadzili zawodników obu drużyn oraz sędziów na murawę.
Pierwsze 35 minut mieliśmy pełną kontrolę meczu, a dzięki dobrej skuteczności prowadziliśmy 4 – 0 po 3 bramkach nowego napastnika Michał Borka oraz po pięknej bramce z rzutu wolnego Dominika Jedynaka. Mieliśmy jeszcze kilka doskonałych okazji do strzelenia kolejnych bramek. Chwila dekoncentracji Naszej drużyny w końcówce pierwszej połowy spowodowała, że zawodnicy z Kęt strzelili 2 bramki.
Wynik do przerwy 4-2.
Druga połowa nie była łatwa dla Naszej drużyny, musieliśmy udźwignąć presję przeciwników, którzy za wszelką cenę chcieli strzelić kontaktową bramkę. Mieliśmy sporo szczęścia w pewnych momentach, jednak ostatecznie w pełni zasłużenie wygraliśmy mecz wynikiem 4-2.
BRAWA DLA NASZEJ DRUŻYNY
Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i doping oraz Naszym młodym piłkarzom za oprawę przedmeczową!
Dodatkowo w przerwie meczu wylosowany został karnet na rundę wiosenną. Szczęśliwym wygranym został mieszkaniec Byczyny, który jest stałym kibicem Naszej drużyny. Gratulujemy!