Zgoda Byczyna- KS Giebło 10-3 (5-2)

Po sromotnej porażce w poprzednim meczu w Żelisławicach, wygrywamy z KS Giebło aż 10 -3 ! Od 65 minuty gramy w osłabieniu po tym jak nasz bramkarz otrzymał czerwoną kartkę.

skład Zgody: Kawala Konrad, (Antkowiak Daniel 48 min.), Boś Dariusz (Czerwiec Ryszard 45 min.), Rudnicki Dawid, Wacławek Jarosław, Rudnicki Kamil,  Rogalski Mariusz, Zieliński Jakub, Kempka Dawid(Sabuda Wojciech 45 min.), Szalek Mariusz (Przebindowski Łukasz 45 min.) , Kuciel Daniel (Ostachowski Szymon 65 min.), Kalinowski Paweł.

bramki :Kempka Dawid  1-1 13 minuta. Kuciel Daniel 2-1 20 minuta.  Kalinowski Paweł 3-1 33 minuta.  Kalinowski Paweł 4-1 36 minuta. Kuciel Daniel 5-2 43 minuta.  Kalinowski Paweł 6-2 57 minuta. Przebindowski Łukasz 7-2 60 minuta. Kalinowski Paweł 8-2  65 minuta.  Zieliński Jakub 9-2  80 minuta.  Kalinowski Paweł 10-3 86 minuta.