Fatalna pierwsza połowa

Do sobotniego spotkania Zgoda przystąpiła osłabiona brakiem podstawowych zawodników m.in. Marka Zielińskiego , Dawida Zięby. Pierwsza połowa to fatalny obraz gry miejscowych. AKS grał odważnie i praktycznie wszystkie akcje ze strzałem zakończyły się bramką. Znów błędy zadecydowały o utracie trzech goli . Podobnie jak przed tygodniem w drugiej minucie tracimy gola i to goście od tego momentu nabrali ochoty do gry.

Kolejne bramki padały w 25  oraz 40 minucie.

Zgoda schodziła do szatni z trzy bramkową stratą.

W drugiej części zobaczyliśmy już inny obraz gry. Gospodarze grali bardziej agresywnie więcej posiadali piłkę co z minuty na minutę przynosiło więcej sytuacji podbramkowych.

Na efekt czekaliśmy do 60 minuty kiedy bardzo dobre podanie otrzymał Sabuda i strzelił bramkę kontaktowa na 1-3 dla Zgody.

Napór miejscowych trwał ale nie udawało się wypracować 100% okazji. Otwarta gra sprawiała ze Niwka miała swoje szanse do zdobycia kolejnej bramki ale wtedy defensorzy Zgody musieli ratować sytuację.

Gra Byczynian w kolejnych minutach, pomimo wcześniej straconych goli mogła się podobać. W 75 minucie potężne uderzenie oddał Jaromin piłka zmierzała w kierunku bramki ale ostatecznie trafiła w spojenie.

Kolejne sytuacje stwarzała Zgoda, końcówka mogła być naprawdę zacięta. Najlepszą okazję w 85 minucie zmarnował wprowadzony w końcówce Szymon Ostachowski.

Wydawało się że dopełni formalności i skieruje piłkę do pustej bramki. Niestety nie zdołał tego zrobić.

Mecz zakończył się wygraną Niwki 1-3.

skład Zgody : Lichota Piotr, Siemek Grzegorz, Milewski Ariel, Smreczak Tomasz, Piecka Dariusz,Przebindowski Łukasz, Rogalski Mariusz(Ostachowski Szymon75min.)Mikuła Rafał, Jaromin Tomasz, Aleksandrów Mateusz, Sabuda Wojciech.