Kolejna wygrana Naszej drużyny!!!

W dzisiejszym meczu zmierzyliśmy się na wyjeździe z zawsze bardzo groźną na własnym boisku drużyną LKS Żarki. W pierwszej połowie dominowaliśmy na boisku ale zabrakło wykończenia i do przerwy schodzimy przy wyniku 0:0.
W drugiej połowie dalej utrzymujemy się przez większość czasu przy piłce ale mądrze broniąca się drużyna z Żarek odpiera nasze ataki i jest groźna po stałych fragmentach gry. Po jedynym z nich tracimy bramkę po uderzeniu głową z rzutu rożnego. Podnosimy się i coraz mocniej napieramy.. wyrównujemy po bramce z rzutu karnego. Po faulu w polu karnym na Krzysztofie Kamińskim do wyrównania doprowadza Dominik Jedynak. Remis to za mało dla Nas i dalej walczymy o zwycięstwo. Determinacja i charakter popłaca i w 92 min wychodzimy na prowadzenie po bramce Kewina Powolnego. Pada gol i sędzia kończy mecz.
Brawo chłopaki za charakter i walkę do końcowego gwizdka. Popłaciło to i wywozimy z ciężkiego terenu 3 pkt. W pełni zasłużenie. Podtrzymujemy dobrą passę na wiosnę i przywozimy do Jaworzna komplet punktów.
Już za tydzień w sobotę rozegramy spotkanie na własnym boisku z drużyną LKS Bobrek.