Młodzik: Zgoda Byczyna – Champions Chrzanów 1-2

Młode Byczki w czwartek 12 września rozegrały mecz z drużyną Champions Chrzanów.

W pierwszej kolejce obie druzyny wygrały wysoko swoje mecze. Zgoda wygrała 8-2 z Drużyną z Libiąża, Akademia pokonała rywali z Młoszowej 11-0.

Mecz był zacięty od początku do końca. W naszej drużynie zabrakło kilku zawodników z podstawowego składu. Pomimo to do ostatnich minut gra była wyrównana.

Jednak ostatnie minuty meczu w naszej opini to smutne widowisko, przede wszystkim w wykonaniu młodej osoby która występowała w roli sędziego tego spotkania.
W ostatniej minucie meczu zostaje podyktowany rzut karny za rzekome zagranie ręką…
Piłka po uderzeniu z rzutu karnego odbija się od poprzeczki ten sam zawodnik przejmuje piłkę i następuje dobitka… czy gol powinien być uznany ?
Szkoda że takie spotkanie zostaje przyćmione w ostatnim momencie przez nieporadność i brak doświadczenia.

WIELKIE Gratulację za postawę dla zawodników, szkoda łez dzieciaków…

skład Zgody: Chechelski Jakub, Skopowski Dawid, Ferenc Gracjan, Dwornicki Filip, Knerowicz Wiktor, Przybyszewski Nikodem, Małkus Jędrzej, Majmurek Adam, Korlacki Krzysztof, Wieczorek Szymon, Krowiak Jakub.

Młode Byczki w sobotę 21 września o godzinie 11:00 zagrają mecz w Młoszowej.