Seniorzy- Zgoda nie zwalania tempa !!! Bolęcin-Zgoda 0-5 (0-2)

Promyk Bolęcin – Zgoda Byczyna 0:5 (0-2)

Zgoda w wyjazdowym spotkaniu wysoko pokonała drużynę Promyka Bolęcin.

Bramki:
0-1 Boś Dariusz 4 minuta ,0-2 Fitał Marcin 27 minuta. 0-3 Przebindowski Łukasz 55 minuta. 0-4 Fitał Marcin 70 minuta. 0-5 Boś Dariusz 90 minuta.
Skład Zgody:
Nawrocki Krystian- Piecka Dariusz, Siewniak Szymon, Krawczyk Kamil, Jaromin Tomasz, Boś Dariusz, Jaromin Sebastian,(46′ Bartyzel Krzysztof), Fitał Marcin, Zieliński Marek, Przebindowski Łukasz, Jaromin Paweł.(30′ Ostachowski Szymon.)

Strzelanie rozpoczął Dariusz Boś, który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego.
Następnie w 27 minucie Fitał Marcin wykorzystuje błąd zawodników z Bolęcina i podwyższa wynik na 0-2.

W drugiej połowie kibice zobaczyli jeszcze trzy bramki w wykonaniu gości.
W 55 minucie Dariusz Piecka długim podaniem obsłużył dobrze ustawionego Łukasza Przebindowskiego który podwyższył wynik na 0-3.

Na 20 minut przed końcem meczu ponownie Marcin Fitał wykorzystuje błąd gospodarzy i “lokuje” piłkę w siatce, tym samym wynik 0-4 daje spokój drużynie z Byczyny.

W końcówce spotkania w 90 minucie, przysłowiową “kropkę nad i” stawia Kapitan przyjezdnych Dariusz Boś, który wykorzystuje rzut karny. Mecz kończy się wynikiem 0-5.

W sobotę 5 października o godzinie 15:30 zapraszamy wszystkich na bardzo ciekawe spotkanie, do Byczyny zawita drużyna- Fablok Chrzanów. ZAPRASZAMY !