Trampkarze Zgody wygrywają w Luszowicach

W piątek 4 września trampkarze Zgody Byczyna udali się do Luszowic, gdzie rozegrali inauguracyjne spotkanie I Ligi wojewódzkiej z miejscową Polonią.

Pierwsze dobre piłki rozgrywali gospodarze, co przyczyniło się do objęcia prowadzenia już w 8. minucie. Bramkę zdobył Gabriel Kambela, a wynik na 2:0 podwyższył 3 minuty później. Piłkarze Zgody zaczęli odrabiać straty. W 21. minucie bramkę kontaktową zdobył Marcin Kolrlacki, a minutę później Wiktor Knerowicz wyrównał wynik. Bramek w spotkaniu padło jeszcze wiele. Ostatecznie mecz z Polonią wygraliśmy, zyskując pierwsze punkty w sezonie.

Polonia Luszowice – LKS Zgoda Byczyna 5:6