Zgoda Byczyna z jednym punktem wraca z Przytkowic

Z sokołem Przytkowice LKS Zgoda Byczyna spotkała się na wyjeździe. Po świetnym meczu remisujemy 1:1.

W sobotę przed południem zabrzmiał pierwszy gwizdek w Przytkowicach. Drużyna Zgody po niepowodzeniach na własnym boisku, musi odrabiać straty. Ciekawi fakt, że w wyjazdowym meczu ani razu drużyna nie przegrała. Pierwsi straciliśmy bramkę już w 10. minucie, ale po dobrej grze drużyny udało się wyrównać. Wynik spotkania na 1:1 ustalił Paweł Kalinowski w 30. minucie meczu. Na boisku pojawił się nowy bramkarz – Krzysztof Proksa – witamy w szeregach.

LKS Sokół Przytkowice – LKS Zgoda Byczyna 1:1
Kalinowski 30′

skład: Proksa K. (Br), Siewniak S., Boś D., Bartyzel K. (65′ Ostachowski S.), Kemka D. (Orawski 35′),(93’Moskaluk J.), Kalinowski P. (85′ Boroń K. Kartka), Zielinski M., Przebindowski Ł., Icha Ł., Szczurek O.