Jeden punkt w Sławkowie

Zgoda Byczyna zremisowała na wyjeździe z drużyną MKS Sławków 1-1 (0-1)

skład: Lichota Piotr, Smreczak Tomasz, Milewski Ariel, Zieliński Marek, Jaromin Tomasz, Rogalski Mariusz, Przebindowski Łukasz, Mikuła Rafał (Piecka Dariusz 50 min) Zięba Dawid, Sabuda Wojciech, Aleksandrów Mateusz.
rezerwa: Grządziel Mateusz, Ostachowski Szymon.

Zgoda objęła prowadzenie po bramce Marka Zielińskiego z rzutu karnego w 9 minucie.

Powoli staje się tradycją naszej drużyny że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Również to że potrafimy wypracować mnóstwo sytuacji ale bez efektu bramkowego.
W pierwszej połowie należy wspomnieć o dwóch stuprocentowych sytuacjach Sabudy. Przy wyniku 0-1 w ciągu kilku minut możemy prowadzić 3-0 ale dwukrotnie w sytuacjach sam na sam marnujemy wyśmienite okazje.
W 41 minucie po złym zagraniu Milewskiego piłkę przejmują miejscowi, Jaromin nie mając możliwości odbioru piłki fauluje w polu karnym. Po chwili Sławków wykorzystuje rzut karny i doprowadza do remisu.

Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 1-1.
W drugiej połowie Zgoda próbowała grać o pełną pulę niestety niemoc strzelecka trwała. W 55 minucie Przebindowski stanął przed szansą w idealnej sytuacji nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.
Dogodnej sytuacji nie wykorzystał również Aleksandrów.
W ostatniej minucie ponownie przed szansą stanął przesunięty do ataku Przebindowski ale nie wykorzystał ,,piłki meczowej”.
Wygrana była jak najbardziej w naszym zasięgu, jednak wracamy z jednym punktem…

W sobotę 15.10.2016 o godzinie 15:00 Zgoda zagra z drużyną- Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza).