W przedostatniej kolejce Sosnowieckiej Patrick A klasy wygrywamy w Porębie 0-4.

Wszystkie bramki padają w pierwszej połowie.

0-2  26 min. Szalek Mariusz

0-3  37 min.  Przebindowski Łukasz

0-4  40 min.  Przebindowski Łukasz

Skład Zgody: Nawrocki Krystian, Kuciel Daniel, Siemek Grzegorz, Smreczak Tomasz, Zięba Dawid, Boś Dariusz (Rudnicki Dawid 65 min.) Szalek Mariusz (Malik Mateusz 70 min. )Kempka Dawid, Rudnicki Kamil, Czerwiec Ryszard (Gajos Damian 80 min. ),Przebindowski Łukasz (Ostachowski Szymon 75 min.)

Początek spotkania nie zapowiadał tylu bramek. Z upływem czasu Zgoda dochodziła do sytuacji strzeleckich.

Wynik spotkania w 23 minucie z rzutu wolnego otworzył środkowy obrońca Kuciel Daniel.

Trzy minuty później asystę Ryszarda  Czerwca wykorzystuje Mariusz Szalek strzelając gola na 0-2.

Kolejna bramka zostaje zdobyta po składnej akcji. Ryszard Czerwiec zagrywa po linii do Kamila Rudnickiego ten dostrzega w polu karnym Łukasza Przebindowskiego i zagrywa mocną piłkę. Przebindowski oddaje strzał i mamy już 0-3.

Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy ponownie Łukasz Przebindowski wpisuje się na listę strzelców. Tym razem asystę zalicza Dawid Kempka. Do szatni drużyny schodzą przy stanie 0-4 dla Zgody.

Druga połowa nie przyniosła już bramek bezpieczna gra Zgody w tym spotkaniu sprawiła że udało się zagrać na zero z tyłu.

Dzięki wygranej w Porębie udało się doskoczyć do środkowej strefy tabeli. Ostatnie nasze występy w “kratkę” spowodowały że sytuacja punktówa nie wyglądała za ciekawie. W sobotnim meczu nie mógł m.in. wystąpić nasz napastnik Paweł Kalinowski. W tej sytuacji rolę napastnika przejął  Łukasz Przebindowski strzelec dwóch bramek. W formacji obronnej można było skorzystać w tym meczu ze środkowego obrońcy Grzegorza Siemka który z przyczyn osobistych niestety grał tylko w kilku spotkaniach.

Za tydzień w Byczynie (sobota 17 listopada 13:00 ) ostatni mecz rundy jesiennej. Przeciwnik – Gmina Psary.