Młodzież Zgody Byczyna podczas ostatnich meczów

Młodzi Piłkarze LKS-u Zgody Byczyna ostatnio nie mogli narzekać na brak meczów ligowych. Podsumujmy występy Orlików, Młodzika oraz Trampkarzy na przełomie września i października.

Na pierwszy rzut idą Orliki. Wychowankowie Daniela Antkowiaka zagrali ostatnio dwa bardzo trudne mecze. 30 sierpnia drużyna wyjechała do Chrzanowa, gdzie zmierzyła się z miejscowym Fablokiem. Zgoda musiała uznać wyższość gospodarzy, tracąc 12 bramek, a strzelając 2. W sobotę 3 października drużyna na własnym boisku rozegrała kolejne spotkanie, tym razem wygrane. Z Wolą Filipowską padł wynik 7:1.

Trampkarze prowadzeni przez Jacka Skopowskiego, po wygranej w Trzebini, również w sobotę 3 października zmierzyli się z Fablokiem Chrzanów, liderem ligi. Podobnie jak Orliki, również trampkarze musieli uznać wyższość rywali. To spotkanie przegrali 2:8. Bramki dla gospodarzy strzelił Krzysztof Korlacki.

Jako ostatnich przedstawiamy Młodzików, prowadzonych przez Marka Zielińskiego. W piątkowym meczu zespół zmierzył się z UKS Górnik Libiąż I. Data 2 października dla Młodych Byczków okazała się szczęśliwa, ponieważ na własnym boisku wygrała spotkanie 7:3. Bramki padły po strzałach Patryka Mazurka, Szymona Mazurka oraz Wojciecha Fludera. Dzisiaj miało odbyć się zaległe spotkanie w ramach trzeciej kolejki z Błyskawicą Myślachowice. Drużyna z Myślachowic nie zjawiła się w Byczynie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *