Nadrabiamy ligowe zaległości

Już jutro podopieczni trenera Jacka Skopowskiego rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Patrick A-klasy. Tym razem rywalem Zgody Byczyna będzie drużyna MKS-u Poręba. Spotkanie to pierwotnie miało być rozegrane 13 sierpnia, jednak na wniosek działaczy z Byczyny zostało odwołane.

Drużyna z Poręby to typowy średniak Patrick A-klasy. Odkąd podopieczni Piotra Szczerby awansowali do tych rozgrywek, a miało to miejsce w sezonie 2013/2014, co rok kończą oni rozgrywki zajmując bezpieczne miejsce w środku tabeli. Nie inaczej jest i tym razem, mimo że do końca sezonu jeszcze daleka droga. Zielono-czerwono-biali po rozegraniu czterech spotkań plasują się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem czterech punktów. Na taki wynik złożyła się jedna wygrana (Promień Strzemieszyce 3:4), jeden remis (Jedność Strzyżowice 1:1) i dwie przegrane (MKS Sławków 2:3, Górnik Wojkowice 3:1). Bilans bramkowy MKS-u to z kolei 7 bramek strzelonych i 8 straconych.

Początek spotkanie o godzinie 18:00 na stadionie w Porębie przy ulicy Mickiewicza 3. Wszyscy liczymy że podopieczni trenera Jacka Skopowskiego wyciągnęli wnioski po ostatnim blamażu z drużyną rezerw Zagłębia Sosnowiec i tym razem zobaczymy zupełnie inna drużynę Zgody – waleczną i nieustępującą ani centymetra boiska.

sportowazgoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *