O punkty z Błękitnymi

W swoim drugim meczu w sezonie przed własną publicznością, a piątym w sezonie, Zgoda rozegra już w najbliższą sobotę mecz ligowy z drużyną Błekitnych Sarnów. Patrząc przez pryzmat ligowej tabeli i zajmowanego w niej miejsca, można stwierdzić że faworytem meczu są goście, jednak podopieczni trenera Jacka Skopowskiego udowodnili że na własnym stadionie są drużyną niezwykle groźną.

Dla drużyny z Sarnowa trwający sezon jest dziewiątym z rzędu w rozgrywkach A-klasy. Po pięciu rozegranych do tej porty kolejkach ligowych, podopieczni Grzegorza Żaka zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Na taki stan rzeczy złożyły się trzy zwycięstwa z Skalniakiem Kroczyce 4-1, Zagłębiem II Sosnowiec 0-1 i Unią Ząbkowice 3-2 oraz dwie przegrane z Górnikiem Wojkowice 2-0 i Zewem Kazimierze 2-0. Zespół naszych sobotnich gości zdobył do tej pory osiem bramek, a tracąc ich siedem.

Jeżeli chodzi o drużynę Zgody Byczyna to do składu po przerwie spowodowanej obowiązkami służbowymi wracają Wojciech Sabuda, Mariusz Rogalski, Tomasz Jaromin, Adrian Zarzeka i Grzegorz Bartyzel. Jest to niezwykle istotne, bowiem zawodnicy ci stanowią trzon drużyny Jacka Skopowskiego, a brak Sabudy, który był najlepszym strzelcem minionego sezonu A-klasy gr. Chrzanowskiej można było odczuć już w ostatnim spotkaniu z MKS-em Poręba.

Spotkanie Zgody Byczyna z Błętkitnymi Sarnów rozpocznie się o godzinie 16:30 w sobotę 10 września na stadionie Zgody przy ul. Makowej 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na to spotkanie 6. kolejki Patrick A-klasy.

sportowazgoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *