Po punkty do Sosnowca

W niedzielę zawodnicy Zgody Byczyna rozegrają wyjazdowy pojedynek w Sosnowcu. Podopieczni trenera Jacka Skopowskiego o godzinie 11:00 zmierzą się z tamtejszymi rezerwami Zagłębia.

Nasi niedzielni rywale zgromadzili w pierwszych czterech kolejkach jesieni 7 punktów. Pierwsze dwa mecze – wygrali, a wyższość sosnowiczan uznać musiały drużyny Skalniaka Kroczyce (0:3) i Zewu Kazimierz (0:3). Kolejne spotkanie zakończyło się minimalną przegraną z Błękitnymi Sarnów (0:1), a w minioną sobotę rywalizacja z Unią Ząbkowice przyniosła bezbramkowy remis. Co ciekawe drużyna Karola Michalskiego, jest jednym z dwóch zespołów które straciły dotychczas najmniej bramek, bo tylko jedną. Podobnym rezultatem może pochwalić się tylko lider rozgrywek Patrick A-klasy Górnik Wojkowice. Postawa Zagłębia nie może jednak dziwić, bowiem szeregi “dwójki” zasilane są zawodnikami znajdującymi się w kadrze pierwszej drużyny i mającymi obycie na wyższych szczeblach piłkarskich.

Spotkanie zostanie rozegrane w Sosnowcu na głównej płycie Stadionu Ludowego. Pierwszy gwizdek zaplanowany zostął na godzinę 11:00.

sportowazgoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *