Podsumowanie weekendu

Wspaniały weekend 01-02.04.2023 dla klubu LKS Zgoda Byczyna
Nasze drużyny od Żaka do Seniora mogą się pochwalić 7x zwycięstwami i jednym remisem!
  • Najpierw znakomicie spisała się drużyna Młodzików, pod wodzą Trenera Daniela Antkowiaka w meczu towarzyskim przeciwko Victorii 1918 Jaworzno strzelając sporo bramek i pewnie wygrywając mecz. Jest to dobry prognostyk przed meczami ligowymi. Drużyna Młodzików jest dla nas bardzo ważna, jako że jest to Nasza najstarsza drużyna w szkółce piłkarskiej.
  • Kolejna drużyna zasługująca na uwagę to drużyna Orlików, która to dzisiaj rozpoczęła rozgrywki ligowe w Myślachowicach, wygrywając dwa spotkania i remisując jeden mecz. Uzyskane wyniki pozwoliły na awans do wyższej grupy rozgrywkowej. Zdaniem Trenera cała drużyna zagrała na dobrym poziomie, ale warto wyróżnić indywidualnie kapitana zespołu Adama Wilkosza, oraz bramkarza Aarona Frąckiewicza.
  • Ostatnią drużyną w sobotę reprezentującą Nasz klub była drużyna seniorów, która zdobyła bardzo ważne 3 punkty, wygrywając 1:0 w meczu z KS Górnik Brzeszcze.

⚽️ W Niedzielne przedpołudnie jedna grupa Żaków z rocznika 2014/15 z trenerem Markiem uczestniczyła w pierwszym turnieju ligowym Podokręgu Chrzanów. Dzieciaki rozegrały 3 bardzo dobre spotkania, które zakończyły się zwycięstwami. Zajmując pierwsze miejsce, awansowaliśmy do wyższej grupy na następny turniej. 💪⚽️🏆

Dzięki regularnym treningom nasze grupy dziecięce coraz lepiej radzą sobie w rozgrywkach i turniejach. Zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania w Naszym Klubie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *