Wygrany sparing z Ciężkowianką Jaworzno

Za nami pierwszy sparing w przerwie zimowej.  Na sztucznej murawie przy Krakowskiej LKS Zgoda Byczyna zmierzyła się z LKS Ciężkowianka Jaworzno.

Nowe ustawienie na boisku ma zagwarantować wzmocnienie ataku. Trener Krzysztof Bartyzel nie tylko wdraża nową strategię, testuje też nowego zawodnika. Pierwszą połowę drużyna Zgody dominowała, świadczyć o tym może wynik do przerwy 5:2. Bramkę z gry oraz dwa karne zamienione na gole zaliczył Dariusz Boś. Piękną bramką popisał się również zawodnik testowany. Po akcji Tomasza Jaromina piłka odbita rykoszetem również znalazła swoje miejsce w siatce bramki.
W drugiej połowie drużyna straciła kilka bramek. Ciężkowianka skutecznie atakowała, co przekładało się na wynik. Dopiero pod koniec spotkania bramkę zaliczył grający trener. Po podaniu na raty od Łukasza Przebindowskiego, Krzysztof Bartyzel z bliskiej odległości pokonał bramkarza sparingpartnera.

LKS Zgoda Byczyna – LKS Ciężkowianka Jaworzno 6:5 (5:2)