Zapowiedź: Zgoda – Skalniak Kroczyce

Po dwóch miesiącach przerwy piłkarskie emocje wracają na stadion w Byczynie przy ul. Makowej 1. Po zdecydowanie nieudanej inauguracji i wysokiej przegranej w 3. kolejce spotkań z Górnikiem Wojkowice 5:0, podopieczni trenera Jacka Skopowskiego zmierzą się z drużyną Skalniaka Kroczyce.

Nasz sobotni rywal już na początku ligowych zmagań w Patrick A-klasie zaliczył spory falstart i po trzech seriach spotkań ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt i piastuje 14 pozycje w tabeli. Zawodnicy Andrzeja Lenartowicza przegrali dwa pierwsze spotkania z Zagłębiem II Sosnowiec 0:3 oraz z Błękitnymi Sarnów 4:1 i zremisowali z Unią Ząbkowice 2:2. Także pod względem straconych bramek (9 bramek) w lidze drużyna z Kroczyc piastuje się w ścisłej czołówce pozostawiając za sobą jedynie Jedność Strzyżowice i Promień Strzemieszyce.

Jeżeli chodzi o formę i dyspozycje Zgody Byczyna, wciąż pozostaje ona wielką niewiadomą. Spore zmiany kadrowe jakie zaszły w przerwie letniej dają o sobie znać, co doskonale pokazało ostatnie spotkanie z Górnikiem Wojkowice – przegrane przez podopiecznych Jacka Skopowskiego 5:0. Górnik to jednak zupełnie inna drużyna aniżeli nasz najbliższy rywal z Kroczyc, z zupełnie innymi celami i możliwościami. Za Zgodą także dodatkowy tydzień treningów, co powinno przełożyć się na większe zgranie zawodników, ale czy także na wynik? O tym przekonamy się już wkrótce.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się w sobotę 27 sierpnia o godzinie 17:00. Mecz rozegrany zostanie na obiekcie w Byczynie przy ul. Makowej 1. Zachęcamy do gorącego dopingu naszych zawodników, a już teraz zdradzimy że na kibiców którzy tego dnia pojawią się na stadionie, czeka mała niespodzianka.

sportowazgoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *