Źródło Kromołów -Zgoda Byczyna Jaworzno 1-0

W sobotnim meczu nasza drużyna uległa niespodziewanie zespołowi z Kromołowa.

Niestety po raz kolejny punkty dopisane były już przed meczem. Zespół gospodarzy już w trzeciej minucie zaskoczył nas bramką zdobytą z rzutu rożnego. Zbyt pasywna postawa w defensywie spowodowała że zawodnik miejscowych nie miał większych problemów z umieszczeniem głową piłki w siatce.

Zgoda nie mogła odnaleźć rytmu gry z poprzednich spotkań. Na bardzo małym, wąskim boisku drużyna Źródła doskonale radziła sobie z atakami Byczynian.

W pierwszej połowie dwie doskonałe okazję zmarnował  Łukasz Przebindowski.

Drużyna z Kromołowa prostymi sposobami oddalała zagrożenie z pod własnej bramki. Naszej drużynie brakowało w tym meczu pomysłu na przełamanie defensywy miejscowych.

Pomimo ciągłego naporu w drugiej odsłonie nie udało się doprowadzić nawet do remisu i tym samym z dalekiego wyjazdu jak na warunki A klasowe wróciliśmy bez punktów.

Kolejnym rywalem Zgody będzie zespół walczący o miejsce premiowane awansem AKS Niwka Sosnowiec. Mecz odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 13:30 w Byczynie.

skład: Lichota Piotr,  Siemek Grzegorz, Milewski Ariel,  Smreczak Tomasz, Piecka Dariusz(Ostachowski Szymon 75min.),  Jaromin Tomasz, Sabuda Wojciech, Zięba Dawid, Rogalski Mariusz, Przebindowski Łukasz,  Aleksandrów Mateusz,

 

sportowazgoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *