Zwycięstwo i sześć bramek w tropikalnych warunkach

Zwycięstwo i sześć bramek w tropikalnych warunkach. LKS Zgoda Byczyna odniósł pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Czerwono-żółto-zieloni wygrali przed własną publicznością z Skalniakiem Kroczyce, a komplet punktów zapewnili trafiając do bramki rywali Wojciech Sabuda, Łukasz Przebindowski oraz Adrian Zarzeka.

Spotkanie mimo doskwierającego upału stało na wysokim poziomie i obfitowało w szybką składną grę ze strony podopiecznych trenera Jacka Skopowskiego, nic więc dziwnego że i sytuacji bramkowych było co nie miara. Do bramki gości trzykrotnie udało się trafić Wojciechowi Sobudzie, dwukrotnie Łukaszowi Przebindowskiemu oraz raz Adrianowi Zarzecze. Wynik mógł być dużo bardziej okazały, jednak zawodziła skuteczność zawodników z Byczyny i swoich okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali min. Przebindowski, Sobuda, Mikuła, Zieliński, Aleksandrów czy Rogalski.

Nam nie pozostaje jednak nic innego jak cieszyć się z pierwszego kompletu punktów i liczyć na kolejne udane spotkania w wykonaniu Zgody Byczyna. Najbliższa okazja do zwiększenia zdobyczy punktowej przed podopiecznymi trenera Jacka Skopowskiego już w niedzielę, wówczas to na Stadionie Ludowym w Sosnowcu konfrontować będziemy się z rezerwami Zagłębia.

Zgoda Byczyna – Skalniak Kroczyce 6:0 (2:0)
1-0 Sabuda 2 min, 2-0 Sabuda 42 min, 3-0 Przebindowski 52 min, 4-0 Przebindowski 65 min, 5-0 Zarzeka 75 min, 6-0 Sabuda 88 min

Zgoda Byczyna: Łowiec (80. Antkowiak) – Siemek, Smreczak (38. Piecka), Zarzeka, Zieliński, Jaromin – Mikuła (67. Ostachowski), Przebindowski, Rogalski (83. Kempka), Aleksandór – Sabuda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *